D.U.K.


Mūsų mokėjimo sistema yra saugi ir sertifikuota. Mokėjimo sprendimus teikia Lietuvos Respublikoje registruotos įmonės, kurių veiklą prižiūri Lietuvos bankas bei Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, išdėstyta ir Taisyklėse bei Privatumo politikos dokumentuose.
Pet King skalbykloje įrengtos XL dydžio skalbimo ir džiovinimo mašinos. Tai - už įprastą buitinę didesnė skalbimo mašina, kurioje tinka skalbti kasdieninius drabužius, striukes, patalynę, rankšluosčius, antklodes, pagalves, pledus, vilnonius gaminius.

Orientacinis į mašiną telpančių skalbinių svoris yra 10 kg, tačiau priklausomai nuo audinio tipo, kiekvienu atveju tai gali skirtis.

Todėl nuoširdžiai rekomenduojame vadovautis raudonu lipduku ant įrenginių - jis nurodo ribą, iki kurios saugu dėti skalbinių (mašinoje turi likti daugmaž trečdalis laisvos vietos).

Skalbimo ir džiovinimo įrangą mums tiekia „Alliance Laundry Systems“®, didžiausia pasaulyje skalbyklų įrangos gamintoja.
Skalbiniai skalbiami ir džiovinami atskirose mašinose. Tai reiškia, kad pasibaigus skalbimo ciklui, turite būti skalbykloje, ir perdėti savo skalbinius į džiovyklę. Turėkite omenyje, kad nurodyti skalbimo ir džiovinimo ciklų laikai yra apytiksliai, todėl jei išeinate, visada grįžkite prieš ciklo pabaigą.
Ne, nebūtina, galite išeiti skalbimo metu. Kol vyksta ciklas, skalbyklė yra užrakinta. Tačiau dėl Jūsų saugumo patariame grįžti ciklui besibaigiant, kad mašinai atsirakinus skalbinius išsiimtumėte Jūs patys. Džiovinimo metu džiovyklė gali būti atidaroma bet kuriuo metu.
Patikrinkite, ar gerai uždarėte mašinos dureles, ar neperkrovėte mašinos. Jei mašina vis tiek nepradeda veikti, susisiekite su mumis telefonu 8 638 53218 arba el. paštu info@londris.lt.
Tokiu atveju nedelsdami skambinkite telefonu 8 638 53218 arba rašykite info@londris.lt, ir mes kaip galėdami greičiau spręsime situaciją. 
Su Pet King taisyklėmis ir privatumo politika galite susipažinti ČIA.